راهنمای سایز لباس

همانطور که می‌دانید هر لباس و برند خاص، سایز مختص خود را دارد، به همین منظور شما برای انتخاب سایز مناسب خود به اندازه‌های همان لباس نیاز دارید.

در هر صفحه محصولات فروشگاه اینترنتی جهان استایل که سایزهای مختلفی از آن وجود دارد، گزینه راهنمای سایز آن لباس نیز در همان صفحه و با رنگ آبی درج شده است.

توجه داشته باشید که اندازه‌های درج شده لباس در این قسمت صرفا اندازه‌های خود لباس می‌باشد و نه اندازه‌های شخصی که لباس می‌تواند اندازه آن باشد.

از چند روش برای انتخاب سایز می‌توان استفاده کرد

– برای انتخاب دقیق اندازه خود، بهترین روش این است که از لباس مشابهی که قصد خرید آن را دارید استفاده نمایید. به عنوان مثال اگر قصد خرید پالتوی زنانه دارید می‌توانید از پالتو یا مانتوی فعلی خود بهره بگیرید. برای این منظور می‌توانید آن لباس را در یک سطح صاف پهن کنید و سایزهای دقیق آن را با متر اندازه‌گیری و یادداشت نمایید. اندازه‌های بدست آمده را با قسمت راهنمای سایز که در صفحه لباس مربوطه قرار دارد، مقایسه و لباس با سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

– روش دوم این است که با متر اندازه‌های دقیق خود را بدست بیاورید. برای این منظور لازم است در صفحه محصول مورد نظر، بر روی گزینه راهنمای سایز کلیک کنید و مانند موارد لیست شده، همان قسمت‌های لازم را اندازه‌گیری و یادداشت نمایید. (جدول راهنمای سایز لباس‌های چرم مردانه و زنانه در پایین همین صفحه نیز قرار دارد.)
بعد از بدست آوردن اندازه‌های خود، آن را با راهنمای سایز لباس مورد نظر، مقایسه نمایید. دقت کنید که سایز انتخابی لباس مورد نظر شما باید حدودا ۳ تا ۴ سانتی‌متر بزرگتر از سایز خودتان باشد تا لباس برایتان تنگ نشود.
همچنین دقت نمایید که متر را نه آزاد بگیرید و نه فشرده؛ در حالت عادی اندازه بگیرید.

توجه نمایید که همانند تصویر زیر می‌بایست دقیقا این ناحیه‌ها اندازه‌گیری شود.

– همچنین اگر در انتخاب سایز دچار تردید بودید می‌توانید اندازه‌های خود را برای پشتیبانی جهان استایل ارسال نمایید تا همکاران ما، سایز مناسب لباس مورد نظر شما را به اطلاعتان برسانند.


جدول راهنمای سایز لباس‌های چرم مردانه

جدول راهنمای سایز لباس های چرم مردانه


جدول راهنمای سایز لباس‌های چرم زنانه

جدول راهنمای سایز لباس های چرم زنانه