«توضیحات بخش‌های مختلف پیشخوان همکاری در فروش»

لینک‌های همکاری در فروش

در این بخش لینک‌های مختلف به وب سایت جهان استایل با شناسه اختصاصی شما قرار دارد و همچنین می‌توانید لینک‌های جدید نیز به تعداد دلخواه ایجاد نمایید.

شناسه و مشخصه سفارشی و لینک‌های شما با رنگ بنفش مشخص شده است.

هر لینک‌ وب سایت در این قسمت دارای شناسه همکاری فروش شما می‌باشد و سیستم سایت توسط همین مشخصه و شناسه که در انتهای هر لینک اضافه شده، شما را تشخیص داده و ورودی‌های سایت با این لینک‌ها به نام شما در سیستم ثبت می‌شود و در سایر قسمت های پنل شما قابل مشاهده و پیگیری می‌باشد و در صورت خرید مشتری از وب سایت پورسانت شما به صورت خودکار لحاظ می‌شود.

مشخصه لینک سفارشی شما

این مشخصه اختصاصی شما است که در آدرس لینک وب سایت به طور خودکار اضافه می شود و توسط آن مانند سایر لینک های دیگر این بخش، لینک های شما شناسایی می شود. این مشخصه را می توانید در تنظیمات پنل تغییر دهید.
البته پیشنهاد می شود تا قبل از اینکه از آن استفاده کنید، نام مناسب را برای آن انتخاب نمایید چون در آینده اگر این نام را تغییر دهید ممکن است دیگر لینک قدیمی همکاری فروش شما کار نکند؛ پیشنهاد می‌کنیم ابتدا از این قسمت استفاده نکنید و از شناسه همکاری فروش و لینک ارجاع خود که در زیر همان قسمت هست و در آخر لینک عدد شناسه شما می باشد، استفاده نمایید و بعدا که کامل متوجه این مورد بودید از آن استفاده نمایید.

ارجاع

ارجاع مترادف کلمه انتقال است و در اینجا به لینک های همکاری در فروش شما که در در وب‌سایت جهان استایل ساخته شده و با آن سایرین به جهان استایل منتقل شده اند گفته میشود. 

لینکهای شما می تواند در سایر سایت ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی یا… انتشار داده شود و توسط آن لینک سایرین وارد وب سایت جهان استایل شوند.

به زبان ساده‌تر لینکی که شما از این وب سایت با شناسه خود در جاهای مختلف انتشار داده اید و با آن لینک اشخاص دیگر وارد وب سایت شده اند، ارجاع لینک گفته می شود.

توضیح در مورد لینک ارجاع

شما می‌توانید لینک هر کدام از صفحات وب‌سایت جهان استایل که مایل هستید را کپی کنید و در کادر زیر قرار دهید. با زدن دکمه “ایجاد لینک انحصاری برای من” ، لینک مورد نظر با شناسه انحصاری همکاری فروش شما ایجاد خواهد شد.
حالت زیر اختیاری و برای هدف بهتر و دقیق‌تر است و با ” لینک (URL) ارجاع شما ” تفاوتی ندارد، ولی در این حالت می‌توانید مخاطب مورد نظر خود را به صفحه‌ای که مایل هستید هدایت کنید و نتیجه بهتری بگیرید.
همچنین می‌توانید نام‌های متفاوتی برای کمپین انتخاب کنید و هر لینک ارجاع ایجاد شده را در هر جایی که خواستید انتشار دهید و بعدا متوجه شوید که کدام لینک شما بازدید بیشتر و نرخ تبدیل بهتری داشته است.

 در این قسمت لیست ارجاع های شما که منجر به خرید شده وجود دارد و مبلغ پورسانت تعلق گرفته، توضیحات محصول فروخته شده، وضعیت و تاریخ آن درج شده است.

 
کمپین

کمپین قسمتی است که شما می توانید نام های مختلفی برای لینک های خود استفاده نمایید و هر لینک ارجاع ایجاد شده را در هر جایی که خواستید انتشار دهید و بعدا بوسیله این نام کمپین، متوجه بازخورد و تعداد بازدید و نرخ تبدیل هر لینک کمپین خود شوید؛ این مورد خیلی کاربرد دارد و نتیجه دقیق تر و آمار بهتری برای ارزیابی فعالیتتان به شما می دهد و پیشنهاد می کنیم برای هر لینک خود از کمپین نیز استفاده نمایید.

آمار

در این قسمت آمار کاملی از ارجاع و درآمدهای پرداخت شده و نشده ، بازدید ها و نرخ تبدیل و نرخ کمیسیون یا پورسانت ، تعداد بازدید های لینک های ارجاع معمولی و کمپین های شما قابل مشاهده است.

نرخ تبدیل

نرخ تبدیل، محاسبه درصد لینک “تبدیل شده”(خرید مشتری) نسبت به تعداد “بازدیدها” می‌باشد.
در آمار کمپین این قسمت، مشخص می شود هر کمپین شما چه تعداد بازدید داشته و چند درصد به خرید تبدیل شده است.

نمودارها

در قسمت نمودارهای ارجاع، نمودار گرافیکی کاملی از درآمدهای ارجاعی(پرداخت شده – پرداخت نشده – در انتظار – رد شده) شما در بازه های زمانی مختلف و در حالت سفارشی آن از یک زمان تا یک زمان خاص دیگر قابل مشاهده می باشد. با زدن دکمه صافی آمار مورد نظر نمایش داده می شود.

پرداخت‌ها

در این قسمت تاریخچه ثبت نهایی پرداخت‌های ارجاع شما درج شده است.

بازدیدها

در این صفحه تعداد دفعات و لینک ارجاع‌های خود به همراه تاریخ و ساعت دقیق و وضعیت تبدیل شدن یا نشدن به خرید توسط مشتری را مشاهده می‌نمایید.

آگهی‌ها

در این صفحه تعدادی از آگهی‌های بنری برای استفاده در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها در اندازه های مختلف برای راحتی همکاران فروش آماده شده است.
شما می توانید از هر کدام یا هر تعداد از این آگهی‌ها در وب‌سایت یا وبلاگ خود استفاده نمایید.
تمام این آگهی‌ها با لینک شناسه همکاری فروش شما درست شده است.
برای استفاده از این آگهی‌ها و نمایش آن در وب‌سایت یا وبلاگ می بایست کد html ساخته شده در زیر تصاویر آگهی را کپی کرده و در جای مورد نظر در داخل وب‌سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. با قرار دادن این کد، تصویر و لینک آگهی با شناسه شما در وب‌سایت یا وبلاگ مربوطه به نمایش درمی‌آید.

همچنین می توانید از تصاویر محصولات فروشگاه یا تصاویر دیگر با لینک خود برای تبلیغات استفاده نمایید.

انتشار در شبکه های اجتماعی

شما می توانید با راست کلیک کردن بر روی تصاویر آگهی‌ها و ذخیره آن و یا استفاده از تصاویر محصولات فروشگاه و همچنین بکارگیری از لینک شناسه همکاری فروش خود، تصاویر و لینک خود را در شبکه های اجتماعی انتشار دهید.

به مرور زمان تصاویر دیگر و با اندازه های مختلف نیز در این قسمت اضافه خواهد شد.

تنظیمات

در این قسمت می‌توانید آدرس ایمیل پرداخت خود را مشاهده و یا آن را تغییر دهید.
برای اطلاع از ارجاع جدید و ارسال ایمیل به شما، می‌توانید این مورد را در این قسمت فعال نمایید.
برای مشاهده و یا ویرایش “مشخصه لینک سفارشی” خود از این قسمت می‌توانید استفاده نمایید.

توضیحات تکمیلی

اگر لینک‌های ایجاد شده توسط شما خیلی طولانی است و شما لینک‌های کوتاه تری نیاز دارید می‌توانید توسط وب سایت‌های کوتاه کننده لینک، لینک اختصاصی خود را کوتاه نمایید. لینک کوتاه شده توسط سایت‌هایی دیگر مانند سایت yon.ir دقیقا همان کارایی لینک‌های شما در وب سایت ما را دارد و هیچ تفاوتی ندارد و فقط لینک اختصاصی شما کوتاه تر شده است. این قسمت می‌تواند به شما از این لحاظ کمک کند که بعضی از شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام تعداد کاراکترهای محدودی برای متن و تصویر شما به صورت همزمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از متن طولانی‌تر و لینک کوتاه‌تر برای این محیط‌ها استفاده نمایید. تاکید می‌شود که لینک کوتاه هیچ تفاوتی با لینک اصلی اختصاصی شما ندارد.

با توجه به اینکه برای بازگشت و مرجوعی محصول، ۷ روز فرصت برای مشتریان وجود دارد، بنابراین بررسی و ثبت نهایی وضعیت نهایی سفارش و محصول فروخته شده، حداکثر تا 7 روز بعد در صفحه “ارجاع‌ها” مشخص خواهد شد. اگر در این مدت، وضعیت سفارش از “پرداخت نشده” به “رد شده” تغییر نکرد، آن ارجاع برای شما تایید شده و همکاران فروش می‌توانند درخواست واریز مبلغ را از طریق ایمیل یا تلگرام به بخش پشتیبانی جهان استایل ارائه دهند تا نسبت به پرداخت آن اقدام شود. در صورتی که این درخواست از همکاران فروش ارائه نشود مبلغ ارجاع‌های تایید شده در حساب همکار در فروش شما باقی می‌ماند و جای هیچگونه نگرانی بابت درآمدهای همکاری در فروش شما نیست و در هر زمان که درخواست واریز مبلغ را ارائه دهید، مبلغ تمام ارجاع‌های موفق به کیف پول شما واریز خواهد شد.